Tere, head filmisõbrad!

Meil on suur rõõm teatada, et Koolifilm on tagasi! Ja ta on ülipõnevil, et taas vastu võtta teie filmilooming.

See aasta on eriline: käimas on laste ja noorte kultuuriaasta ning Eesti Vabariik on kohe-kohe 100-aastaseks saamas. Niisiis – kui oled 1.-12. klassi noor filmitegija, siis nüüd on Sinu võimalus teha esimesed või neljandad sammud filmimaailmas. Pane kokku oma filmimeeskond, tehke äge lühifilm ja saatke meile.

Koolifilmil on kõik nii kui ennegi, oma töö esitamiseks leiad kindlasti sobiva võistluskategooria. Filme hindab professionaalne žürii ning parimaid töid näeb juba novembris suurel kinoekraanil.

Tänavu pakume teile ka väljakutse: EV100 ja Koolifilm ootavad huviga teie geniaalseid nägemusi sellest, milline võiks olla üks saja aasta tagune videoblogi, rahvapäraselt vlog.

Kui sul on juba film valmis, siis nüüd on õige aeg see esitada Koolifilmi koduleheküljel (“Töö esitamine”). Tagumine aeg saabub 28. oktoobril. Kes aga veel filmiteoga alustanud pole, siis saab suvevaheaeg sisustatud – heli, kaamera, võte!

Küsimuste korral saada kiri aadressile koolifilm@kinobuss.ee või sõnum Facebookis (Filmifestival Koolifilm). Jääme ootele.

Õnn ja rõõm kaasa!
Katrin ja Kinobuss